Výkup pozemků za hotové

výkup pozemků za hotovéMožná právě Vy vlastníte pozemek, který se chystáte prodat nebo jej hodláte prodat v budoucnu. Potřebujete velmi rychle peníze a víte, že Váš pozemek již nikdy nevyužijete?

Možná jste plánovali stavět nový dům a Vaše plány nevyšly. Pak pravděpodobně vlastníte stavební parcelu, kterou je škoda kvůli neuskutečnění stavby nechat ležet ladem.

Naše stabilní finanční společnost s dlouholetou tradicí Vám nabízí výkup pozemků za hotové. Za Váš pozemek (zahrada, stavební parcela, pole, louky, lesy, rybníky) Vám nabídneme peníze okamžitě a na ruku.

Výkupní cena je odvozena z tržní ceny Vašeho pozemku. Tato tržní hodnota pozemku se odvíjí od faktorů, jako jsou:

  • lokalita pozemku a jeho velikost
  • přítomnost inženýrských sítí a jejich napojení na pozemek
  • charakteristika pozemku
  • u stavebních parcel cenu určuje i svažitost terénu a další (většinou přírodní) aspekty
  • zařazení pozemku v územním plánu dané obce

Zaujala Vás naše služba výkupu pozemků? Kontaktujte nás formou nezávazného kontaktního formuláře. Záhy se vám ozve náš zkušený obchodní zástupce, který si s Vámi domluví osobní schůzku, kterou požadujeme u všech typů jednání z důvodu zpřehlednění našich služeb.výkup pozemků za hotové

Při osobní schůzce budete dotázáni na list vlastnictví pozemku, důležitá je kopie katastrální mapy a územní plán dané lokality a případně další materiály (podrobné zakreslení přítomnosti inženýrských sítí. Dále se vás obchodní zástupce zeptá na případné další závazky Vás k Vašemu pozemku (jde zejména o případné exekuce, zástavní či jiná břemena, případná další omezení). Poté dojde ke stanovení tržní ceny Vašeho pozemku, ze které se stanoví naše výhodná výkupní cena.

Ničeho se tedy nebojte a obraťte se na naše profesionály v oboru výkupu pozemků a započněte výhodnou spolupráci s naší institucí.

Tak výhodnou nabídku jinde nedostanete !!!

výkup nemovitostí za hotovéJsme ochotni Vám nabídnout výkupní cenu, která dosahuje až 80 % tržní hodnoty Vašeho pozemku. To je nabídka, kterou Vám nabídne jen málokdo.

Navíc Vám poskytneme kompletní právní služby, abyste peníze za svůj výkup pozemku dostali co nejrychleji  bez zbytečného zatěžování formalitami.

Nabídneme Vám také kompletní balíček právních služeb.