Výkup bytů za hotové

výkup bytů za hotovéChystáte-li se z různých příčin prodat svůj byt, pak máte více možností, jak tento prodej realizovat.

Nezapomínejte ale na fakta. Klasický prodej nemovitosti (ať už s pomocí nebo bez pomoci realitní kanceláře) je časově náročná záležitost, která se v průměru protahuje až na 6 měsíců. Navíc i po šesti měsících často musíte dále čekat, až se kupujícímu podaří sehnat dostatek finančních zdrojů na koupi bytu.

Toto zdržení s prodejem je finančně značně nevýhodné a to zejména z toho důvodu, že musíte buď platit zálohy v nové bytové jednotce, ve které ještě nebydlíte anebo v situaci, kdy již máte nové bydlení a starý byt je neobsazený. Finanční nákladnost držení dvou bytových jednotek si jistě každý spočte velmi rychle. Zde opravdu každý den zdržení vysává především Vaši kapsu.

Samozřejmě ale existuje metoda, jak svůj byt prodat rychle, výhodně a ušetřit tak tyto náklady. Mnozí z Vás navíc ani nemohou čekat na prodej a peníze potřebují co nejrychleji, právě z důvodu financování nového bydlení. Touto metodou je výkup bytů.

Rychlé peníze na ruku

Nenechte si dále utíkat peníze z rukou. Nyní máte možnost je naopak velmi rychle získat. K výkupu bytu nabízíme možnost poskytnutí zálohy na kupní cenu.

Díky této záloze můžete získat až 100 00 Kč v extrémně krátké době a to dokonce ještě před samotným prodejem bytu. Navíc tento byt můžete nadále prodat za jeho plnou tržní hodnotu.

Co mám udělat?

Vyplňte náš nezávazný kontaktní formulářvýkup bytů za hotové

Co mě čeká?

  • Po vyplnění Vás kontaktuje náš zkušený obchodní zástupce.
  • Po společné schůzce náš odhadce stanoví tržní cenu Vaší nemovitosti.
  • Dojde k sepsání smluvní dokumentace.
  • Nyní již nic nebrání tomu, aby se na Vašem účtu objevily peníze.
  • Navíc jsou naše služby bez poplatků.

Co dále nabízíme?

  • Při výkupu nemovitostí za hotové nemusíte platit žádnou provizi.
  • ZDARMA Vám vyhotovíme nezávislý odhad tržní hodnoty nemovitosti.
  • U našich služeb nejsou žádné skryté poplatky.
  • Zaplatíme za Vás rovněž daň z převodu nemovitosti.
  • Navíc našim klientům nabízíme speciální klientské výhody.

Kdo Vám za Váš byt nabídne více ???

Výkup je poměrně jednoduché řešení dlužných částek a metoda odvrácení exekuce, zablokování bankovních účtů a zabránění ztráty majetku. Při hromadících se dluzích navíc neustále nabíhají úroky a případná penále při neschopnosti splácet.

K tomu, abyste výkup nemovitostí za hotové využili, pochopitelně nemusíte být zadlužení. V životě ale nastávají situace, kdy je nevyhnutelné shánět nové bydlení a k tomu jsou nutné finance. Důvody mohou být různé, ať už jde o rozchod, změnu práce a s tím související stěhování, apod.

Protože jsme ale společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, přizpůsobili jsme se Vašim požadavkům a splnění Vašich přání je pro nás prioritní záležitostí. Naše služby jsou navíc diskrétní a záruka diskrétního jednání je pro naše profesionální obchodní partnery klíčová.

Provádíme nejen výkup soukromých bytů za hotové, ale samozřejmě i výkupy družstevních bytů za hotové.