Výkup nemovitostí za hotové

Prodáváte svou nemovitost již příliš dlouho? Nebaví Vás dále čekat a ztrácet peníze za nevyužívaný byt nebo dům? Nebo jen potřebujete rychle peníze a nemůžete otálet?

Dáme Vám peníze za Vaši nemovitost na ruku a nejrychleji, jak je to možné. Toto je přeci nabídka, která se nedá odmítnout.

Vaši nemovitost se snažíte prodat neúměrně dlouho samostatně anebo s pomocí RK? Zvyšují se Vám zbytečně náklady na držení neobydlené nemovitosti?

výkup nemovitostí za hotovéVýkup nemovitostí za hotové je často šancí i pro zájemce s dluhy, po kterých se doslova sápou exekutoři. Můžete tak doslova zachránit celou situaci a svůj cenný majetek, zejména nemovitost. Vyhněte se jednoduše a rychle nedobrovolné dražbě. V dražbách se často nemovitosti prodávají i za polovinu své tržní ceny. Možná si říkáte, že to není možné, ale opravdu je, podívejte se zde.

Vaši nemovitost jsme schopni vykoupit za maximálně výhodné ceny a to dokonce i v situaci, kdy je Vaše nemovitosti již zatížena exekucí. I v těchto situacích jsme schopni realizovat její prodej a pro Vás najít kupce.

Jak to děláme? U exekutora vyplatíme Vaše dluhy a po odstranění veškerých zástav u věřitelů Vaši nemovitost prodáme vybranému zájemci. Získáte tak více, než by se Vám zdálo.

Pakliže potřebujete peníze okamžitě a hotově, Vaši nemovitost vykoupíme a do 48 hodin od konečného uskutečnění výkupu dostanete své peníze.

Neomezujeme se rozdělením na kraje nebo jiné územně samosprávné celky. Jsme ochotni Vám pomoci kdekoliv v ČR

Jsme zástupci solidní finanční skupiny, na kterou se můžete obrátit s důvěrou. Každé Vaše přání a každý Váš požadavek bude našimi zkušenými realitními makléři a právními poradci pečlivě prozkoumám a vyhodnocen. Nabídneme Vám výhody, jaké jiní nemohou. Za Vaši nemovitost Vám nabídneme peníze do 48 hodin, a pokud na peníze opravdu spěcháte, nabídneme Vám okamžitou finanční zálohu až do výše 100 000 Kč.

Jak to všechno probíhá?

výkup nemovitostí za hotovéVyplňte náš nezávazný kontaktní formulář a nyní již jen čekejte. Velmi brzy se Vám ozve jeden z členů našeho týmu. Náš tým je tvořen profesionály v oboru a jen díky tomu Vám můžeme  garantovat odpovědný přístup k právě Vašemu problému.

Náš zkušený certifikovaný makléř s Vámi telefonicky projedná postup výkupu nemovitosti za hotové a domluví se s Vámi na osobní schůzce. Garantujeme Vám, že dostanete velmi přehledné informace, jak budeme postupovat právě u Vás. Navíc bez jakýchkoliv výdajů.

Co Vás čeká po dohodě o vzájemné spolupráci?

  • Nezávislý odhadce provede prohlídku Vaší nemovitosti a provede kvalifikovaný odhad tržní ceny nemovitosti.
  • Náš obchodní zástupce Vám nabídne nejvýhodnější možnou cenu za výkup nemovitostí za hotové, která se odvíjí od tržní hodnoty.
  • Zajistíme pro Vás veškeré potřebné právní záležitosti, nechceme Vás zatěžovat a prodlužovat tak cestu peněz do Vašich rukou.
  • Garantujeme Vám, že naše služby jsou bezplatné.
  • Spěcháte na své peníze? Nabídneme vám rychlou předkupní zálohu až do výše 100 000 Kč.

Dostali jste se do finančních problémů?

Nemůžete dále splácet hypotéku?

Prakticky u každého se může jeho finanční situace rychle změnit. Může rovněž dojít ke krizovým situacím a náhle zjistíte, že nemůžete Vaše splátky hypotéky platit včas anebo vůbec. Často pak mohou vzniknout velmi svízelné situace, kdy si bankovní nebo nebankovní ústav, který Vám hypotéku poskytl, snaží dostat své peníze jakýmkoliv způsobem. Často se tak děje formou prodeje hypotéky jiné instituci.

Jednoduše se pak Váš dluh u bankovního ústavu změní v nepříjemný problém, kdy si jej převezme ostrý právník nebo vymahačská agentura.  Banky mají však jiné páky, jak své peníze dostat. Dlužník je mnohdy poslán do insolvence a v následném insolvenčním řízení se uspokojí i další případní věřitelé. Tento postup je pro věřitele finančně výhodný, a proto jej s oblibou používají.

Je možné, že se tato nepříjemnost stala vám, možná někomu blízkému a jen hledáte informace. Obraťte se na nás formou nezávazného kontaktního formuláře. Poradíme Vám a pomůžeme.

Platíte včas úvěry a půjčky?

Pokud je odpověď na tuto otázku NE, pak bohužel nejste sami. Podobný problém řešila i spousta našich klientů.

Tito klienti měli jedno společné. Jejich příjmy byly jednoduše nižší než všechny splatné částky a další výdaje.

Tyto dluhy jsou nepříjemné i v dalším aspektu. Jejich kupení vede ke vzniku velkého problému v podobě velké dlužné částky, nemluvě o tom, že každá dlužná částka narůstá o penále a úrokové sazby.

Zde už bohužel není daleko k situaci, kdy Vám do schránky přijde exekuční příkaz na Váš majetek (to v lepším případě) nebo rovnou dojde exekutor i s PČR a Váš majetek, ve kterém jsou Vaše cenné vzpomínky, zabaví.

Pokud jste tedy zadlužení a hrozí Vám exekuce Vaší nemovitosti, netrapte se. Chápeme, že potřebujete pomoci a tuto pomoc Vám nabízíme.

Společně dojdeme k sestavení struktury Vašich dluhů (zástavy, nařízení exekuce, případné srážky z platu a jiné) a spočteme všechny Vaše dluhy najednou.

Následně zkusíme pátrat po příčinách vzniků vašich dluhů a načrtneme plán, jak předejít dalšímu navýšení dluhů a zastavíme další načítání úroků.

Pokud jste tedy zadlužení a hrozí vám exekuce nemovitosti, kontaktujte nás. Zajistíme oddlužení Vás i Vaší nemovitosti. Navíc můžeme vyplatit Vaše dlužné částky, vyplatit Vaše exekuce a samozřejmě zajistit prodej nebo rychlý výkup nemovitostí. Protože s prodejem zadlužených nemovitostí bývají zpravidla vleklé potíže, máme plán, jak prodat i je.

Nečekejte a řešte své potíže rychle a nevystavujte se riziku návštěvy exekutora nebo odstavení svých bankovních účtů. Vyplňte náš zcela nezávazný kontaktní formulář.